Obsługa nadwozia

Wykładzina tablicy rozdzielczej jest mocowana od spodu za pomocą kilku plastykowych zatrzasków, a z góry jest podłożona pod uszczelkę szyby. Dwa siedzenia przednie przesuwane na listwach prowadzących mają ręczną blokadę do ustalania właściwego położenia. Siedzenia przednie zamocowane są z przodu w sposób umożliwiający ich odchylanie (w celu zajęcia miejsc z tyłu).

Oparcie tylnego siedzenia jest zawieszone na czterech wieszakach. Aby je wyjąć należy oparcie lekko unieść do góry i zdjąć z wieszaków. Poduszka tylnego siedzenia jest ustalona dwoma otworami (w przedniej części), które wchodzą na kołki w podłodze. W celu wyjęcia poduszki należy unieść do góry jej przednią część i wysunąć poduszkę. Obicia wewnętrzne, nakładki itp. mocowane są plastykowymi zatyczkami i wkrętami, co znacznie ułatwia ich wymontowanie w razie konieczności naprawy. [hasła pokrewne: wypożyczalnia samochodów Warszawa, otomoto chojnice, gorlice i okolice ]

Mocowanie i regulacja pokrywy bagażnika

Regulację położenia pokrywy przeprowadza się przez poluzowanie nakrętek mocujących zawiasy i przesunięcie zawias wzdłuż osi samochodu. Regulację zamka przeprowadza się po uprzednim poluzowaniu śrub mocujących i przesunięciu zamka na boki lub w kierunku pionowym. Pokrywa bagażnika przedniego jest mocowana na przedniej krawędzi, zamek pokrywy znajduje się na krawędzi tylnej. Przy zamykaniu pokrywy należy ją docisnąć ręką w połowie szerokości, w okolicy zamka

Regulacja zamka drzwi

Regulację zamka drzwi można wykonać po poluzowaniu wkrętów mocujących obsadę zamka w nadwoziu i przesunięciu jej do góry lub na boki, tak aby rygiel nie zawadzał swą częścią cylindryczną o dolną lub górną powierzchnię zamka.

Jeżeli rygiel zaczepia o wewnętrzną lub zewnętrzną płaszczyznę zamka, powodując nie tylko utrudnione zamykanie, ale też widoczne uszkodzenia, należy usunąć niedomaganie przez zmianę liczby podkładek.

Powiązane tematy z artykułem: gorlice i okolice motofrajda otomoto chojnice